Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Květen 2013

Wayward T. ♥ v sešitě

30. května 2013 v 22:14 | T. |  Malůvky =P
Začínám mít přezdívku "Wayward T.♥" fakt ráda =D...taková fajně neosobní a zároveň výstižná. Pseudonym jak noha ;D. lol

Včera jsem z nudy začala čmárat do jednoho sešítku a vyšlo mi.. tohle ;Đ :


Do dějaku a hudebky se to hodí ;P.
Prečo ona slova na boku:
Špatně čitelné VICTORIAINDUSTRIAL dává smysl ;P. Aspoň mně xĐ.
Příjemně vlezlý slovíčko SIEMPRE mě pronásleduje v různých podobách už dlouho... a já se mu nehodlám bránit xĐ. Lepší než 4ever ;P a jak zjistíte, význam "siempre" a "4ever" by měl být stejný, takže... no a furt lepší než Němčouři xĐ.
"Für immer" siempre ;P!!! lol

Jinak bych psala laviny slov (laviny a kraviny ;P), ale.. sorry, tento blog NENÍ osobní zpověď. A nechci, aby se osobní zpovědí stal ;P. Takže když už k hlavnímu tématu staré dobré EA nemám co říct... zveřejním aspoň debilní čmáranici ze sešitu ;Đ. Už chápem??? xP


Ve jménu lebky se zkříženýma punčochama (siempre ;P)

T. ♥


PS: Asylum for Wayward T.♥ začíná mít rovněž pevnou podobu =D. Moc o tom zatím neplánuju mluvit, ale malůvky a textíčky se hromadí v tom správným sešitě, takže... =D kurňa, dneska už téma mých sešitů opustím =D. NEJSOU NA NIC !!! !!! papa

EA's "Go in the middle of the street" aneb =D

24. května 2013 v 14:34 | T.
Upřímně, knížky obvykle nestahuju, ale i tak pochybuju, že byste našli líp ututlanou a hladovým stahovačům bez paypalu méně přístupnou knihu než je The Asylum For Wayward Victorian Girls. A je to škoda, protože jestli něco zavání zajímavostí, tak tohle ;P.
Nicméně občas, občaaas holt na internet nějaký malinký úryveček, oskenovaná stránka nebo ilustrace ukáápnou ;P. A to mě těší xĐ. Muhe.
Během svojí superduper nemoci (haha) jsem narazila na úryvek, o kterej se s vámi podělím, lebo mě fakt sebral ;-P. Ať si je EA šílená a morbidní! Prostě ví, kde má hubu ;P xĐ.

"I can explain myself: If you want to be safe, walk in the middle of the street. I'm not joking. You've been told to look both ways before crossing the street, and the sidewalk is your friend, right? Wrong. I've spent years walking sidewalks at night. I've looked around me when it was dark, when there were men following me, creeping out of alleyways, attempting to goad me into speaking to them and shouting obscenities at me when I wouldn't, and I suddenly realised that the only place left to go was the middle of street. But why would I risk it? Because the odds are in my favour. In the States, someone is killed in a car accident on average every 12.5 minutes, while someone is raped on average every 2.5 minutes. Even when factoring in that, one, I am generously including ALL car-related accidents and not just those involving accidents, and two, that the vast majorities of rapes still go unreported […] And, thus, this is now the way I live my life: out in the open, in the middle of everything, because the middle of the street is actually the safest place to walk."


Neangličtináři mají smůlu (no možnáá to někdy přeložím, ale mám to za zbytečný o.O), pro ty ostatní...

Stejně jsem vždycky tvrdila, že auta lidem zabírají moc prostoru ;P.
Sejdem se při procházce na dálnici ;Đ !!

Ve jménu lebky se ... kurvá, asi ten pozdrav změním, je to dlouhý.. atd.

Teri

*dopsáno později* - ok, slitovala jsem se a pokusila se text přeložit, kdyžtak perex ;D.

One Foot In Front Of The Other

20. května 2013 v 19:37 | T. |  Songy
Tato mile otravná písnička je geniální ;). Několikrát jsem ji chtěla sdílet třeba na FB a připsat něco ve stylu "EA má konečně jednou dobrou náladu ;P", i když nakonec jsem to neprovedla. OK, ve skutečnosti to zrovna veselý dílo ani moc není, ale proti jejím obvyklým, s prominutím (;)), depkapárty, je O.F.I.F.O.T.O. (vtipná zkratka =P) příjemná změna. Cítím, že ji napsal někdo se silnou vůlí a odhodláním ;).Od prvního poslechu jsem ji žrala =P. Jak říkám, je tak ... milá ^_^. Démonická E.Autumn dokáže předvést, že je taky člověk. Skvělé xD. A jsou v životě okamžiky, kdy pomůže ;P. Nebo taky nehorázně leze na nervy xĐ.


No a taky je to poslední píseň alba ;). Naznačuju tím něco?

Po penicilinu

17. května 2013 v 7:14 | T.
Ááno, už je tomu tak, nemoc, kvůli které jsem tento blog založila, se chýlí ke konci a rychle. Včera večer jsem spolkla poslední antibiotikum ;). A kupodivu mi to bylo skoro líto xD.
Stalo se všechno, čeho jsem se bála že se stane, takže pak už mi to mohlo být jedno že jsem doma xD =D. Konec napětí.

Vtipný je, že jsem za ten týden a něco DOKONALE přirostla k hrnku s čajem xD. Mohl by to být můj symbol :P. Když mám hodně pít, tak prostě ... Nasávám no ;P. Bude těžký si na ten čajík odvyknout ;) -.-.

A těžko říct jestli v blogu hodlám pokračovat.... Zatím mám na srdci ještě 1 článeček. A pak... se uvidí xD. Stejně to bude mrzet jenom mě :D;P ..


Mizím!

Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

T.

Wayward For Ever ;P

16. května 2013 v 21:01 | T.
Svoji blogovou přezívku Wayward T. ♥ jsem si vybrala z FAKT jednoduchýho důvodu ;P:


Blogís vznikl se záměrem udělat netradiční fan-stránku o Emilii Autumn a o tom, jak ji vnímám JÁ. Tudíž "wayward" podle knihy "The Asylum For Wayward Victorian Girls", kterou EA napsala. Jenže nejsem žádná Victorian Girl, to by nešlo ;P. Jsem T. A tak vzniklo krásné a milé Wayward T. ♥ a Asylum.blog.cz jenom a jenom pro ni ;) . Srdíčko za tééčkem proto, že na symbol srdce máme já i Emilie tak trochu úchylku ;P i když každá z úplně jiného důvodu.
(Můj je ten předvídatelnější ;P.)

No a jak sami vidíte, opravdový význam slova "wayward" jsem jenom tušila. Až dneska jsem se po něm začala píídit a ... ehm:

WAYWARD = svéhlavá, nevyzpytatelná, vrtošivá, neovladatelná, svévolná, umíněná... viz Google Translate ;P.

O mé osobě se na totmo blogu bavit nehodlám, neřeknu vám, jeslti to sedí nebo ne ;P. Co myslíte? Vybrala jsem si dobrou přezdívku ? ? ? =D

You think you know me, and everything that you consider me...

Ale to už jsou slova jiné zpěvačky a tu momentálě do Asylumu tahat nechci ;).

Zkřížené punčochy 4ever

T.

We Want Them Young

16. května 2013 v 20:31 | T. |  Songy
Tohle je skladba, kterou jsem, když nepočítám Fight Like a Girl, slyšela z nejnovějšího alba jako první ;). Každopádně je to i první, kterou jsem si fakt oblíbila =P. Posuďte sami:

A áno, mám ráda i tuhle verzi s textem =P. Pěkně to tam tak hupsá ;P.

Existuje i živý záznam, hrajou si tam s ohněm ;P. KLIK !!

Líbí se mi to stupňovaný napětí i fakt, že se to docela dobře zpívá =P. I když mám dojem, že v mojem podání to pak zní podezřele jak nějaký reggae xĐ. Divný...

Koneckonců, tento blog je VE JMÉNU LEBKY SE ZKŘÍŽENÝMI PUNČOCHAMI ;P !!!

Ve jménu už víte čeho vás zdraví ;)

Wayward T. ♥

Every little artist

15. května 2013 v 17:44 | T. |  Malůvky =P
Jednou, až budu mrtvá a slavná (=D) bych ráda, abych jako všichni bezva lidi měla vlastní citáty xĐ. Těším se na to tak moc, že si je upřímně řečeno připravuju už teď xD. Smůla!!
Citujte Wayward T. ♥ jak je libo ;P. Je to sranda xD.

Every little artist.
(A teď jak to bylo doopravdy: )

EA's Girls! Girls! Girls! (live)

14. května 2013 v 9:51 | T.
Živá vystoupení Emilie Autumn moc nemusím*, ale tohle je sranda xĐ.

Sledujte ten taneček, který skupina začne předvádět v refrénu xĐ. Jak se točí a dělají, že jsou oběšený xĐ. Asi to nemělo být vtipný, ale nemůžu z toho =P. Připomínají mi králíky xĐ.


* Jak jste si všimli, pokud jste si video pustili, je hodně... teatrální. Jak scéna z divadla. Chvályhodný, ale mě přesně toto moc nebere =/. Vždycky tvrdím, že dobrá hudba tyhle kraviny a vedlejší efekty nepotřebuje. Cobain na konci vystoupení rozdal pár cigaret a šel pryč xĐ.
Na druhou stranu, když tohle tvrzení dovedu do extrému, tak dobrá hudba nepotřebuje ani text. Což je hezký a pravdivý, ale taky to v dnešní době moc nejde, že xĐ. Takže... asi je ve finále dobře, že se EA snaží o nějakou show =P.

(Prostě už tu nechci mít jako první článek o trávěěěě xĐ proto píšu xĐĐĐ lol)

Ve jménu lebky se zkříženýma punčochama

T.

"T" Time Card =D

12. května 2013 v 20:46 | T. |  Malůvky =P
Měla jsem pravdu, že madam EA mě inspiruje HODNĚ často xĐ.

Tuto věcičku jsem objevila úplnou náhodou a přísahám, že bych zapomněla, že jsem kdy něco takovýho kreslila... ... ... xĐ
A vůbec mě tehdy nenapadlo, že by se mi ten malý čenrý počmáraný papírek mohl hodit =P.


Jooo, kravina, ale není to roztomilý? =D Mně se to líbí ;P ^^. Možná to začnu používat jako průkazku =P. Nebo dárkovej poukaz =P. K ničemu jinýmu to stejně není, upřímně xĐ ....

A jinak dodělávám. Z nemoci mi hrabe, z hrabání jsem nemocná, z nemoci mi hrabe....
miluju začarovaný kruhy =P haha !!

Ve jménu lebky se zkříženýma punčochama vás zdraví

T.

The Asylum Parody - no.1 =P

11. května 2013 v 20:30 | T. |  Malůvky =P

Tohle veledílo (=P muhehe xĐ) jsem načmárala a pro věčné zvěčnění* (*ok, proto, abych neušpinila skener xP) posprejovala krycím lakem na jeden zátah během chviličky. Žádný náčrt, žádné promýšlení a žádný umělecký záměr - jen mlhavý náznak nápadu a nuda xP.
Předpokldám, že madam EA se se svou celoilustrovanou, několik let tvořenou knihou The Asylum For Wayward Victorian Girls s prominutím s*ala mnohem dýl, takže kvalita provedení.. se rozhodně nedá srovnávat ;P. Nejde o formu, ale o obsah. Jak zmiňuju na zmíněném obrázku (sorry, nějak dneska... neoplývám super slovní zásobou xĐ poslední dobou mi furt naskakují děsně podobný slova v řadě hned za sebou.... tak možná přejdu na rýmovačky ;P) , nedávno jsem procházela svoje starý bloky a výkresy, kdy jsem si vedle nevydařených kresbiček poznamenávala nevydařený texty písní, nějaký hesla, názvy písniček apod., a došlo mi, že HAFO stránek v The Asylum je stavěný na dost podobným stylu xĐ. Posuďte sami, děťátka, posuďte sami...

Swallow

9. května 2013 v 19:21 | T.
Koneckonců jedu v penicilinu ;P.

Zezačátku jsem si u mýho sjíždění antibiotikama zpívala "Take The Pill", ale bylo to moc depresivní. Věřte mi xĐ.

Takže dneska Polykám ;P SWALLOW

Mám tu skladbu ráda =D. Vždycky si v ní najdu něco, co v danou chvíli sedí.. to asi znáte, ne? =D
grrrr xĐ

papááá ~_^

T.

What If "The Asylum" were a comic ;)

9. května 2013 v 18:56 | T. |  Malůvky =P
ÁÁchacháá !! Kdo si všiml názvu písničky narvaného do názvu článku? =P

"What If "The Asylum" were a comic ;)"

What If ;) ...

(Ale pustím vám to jindy, je to moc uspávačka xĐ )

Teď k věci =P. Kdysi dávno jsem se užírala nudou a náhlá vlna inspirace mě donutila začít kreslit. Napadlo mě totiž.... Co kdyby byla Emiliina kniha komiksem??? ??? ???

Zmíněná knížečka se dost blbě shání, takže jsem jaksi neměla šanci si ji přečíst, ale představila jsem si takovou pěknou úvodní scénku pro příběh z bláznice v 19. století... a podle Emiliiného nejnovějšího alba jsem se aj vcelku trefila do jejího stylu ;P.


Takže vám hrdě předvádím začátek komiksu inspirovaného knihou THE ASYLUM FOR WAYWARD VICTORIAN GIRLS !!!

(GIRLS!!! GIRLS!!! xĐ je to chytlavý)


A heart for a heart aneb FIGHT LIKE A GIRL!!!

7. května 2013 v 21:15 | T.
F.L.A.G. video tu nesmí chybět ;).


První klip od EA v historii... konečně =P.

A já se budu rvát se svojí nemocí a pomstím se všem zlým bacilům kteří mi ji způsobili ;P !!! Grrrr

Super květen forever (haha) vám přeje

T.

Čas pro LITHIUM

7. května 2013 v 17:15 | T.
(Článek, na který jsem se těšila ;) )Mám ráda tento scan z ASYLUM FOR W.V. GIRLS, protože mi připomněl, jak jsem se před nějakým časem divila, PROČ se sakra tolik písniček od různých interpretů jmenuje "Lithium".

Nevěděla jsem, že je to antidepresivum...

No, už jsem informovanější xD.A hell of a ride

7. května 2013 v 16:13 | T.
Step right uuup...

Áááno, a začneme rovnou mým starým známým zlozvykem - mám sklony pojmenovávat články podle písničky, která mi zrovna hraje v hlavě. Problém je, že ne vždy to je známá písnička a známá část textu (nebo nepozměněná část textu xĐ), takže musím vysvětlovat, odkud ta slova beru - tentokrát z Girls! Girls! Girls! od Emilie Autumn. V refrénu pekelnou jízdu ("hell of a ride") určitě najdete ;).Emilie Autumn (dále jen EA, už navždy ;) na těchto stránkách ;) ) je královna. Všeho, co vytváří. Královna houslistka, básnířka, skladatelka, textařka, multifunkční umělkyně a hyperoběť všech světu známých psychických poruch ;). A nejen že si zaslouží obdiv, inspiruje.

A VE CHVÍLI, KDY SI NEMŮŽU KOUPIT JEJÍ KNIHU THE ASYLUM FOR WAYWARD VICTORIAN GIRLS, NAPÍŠU SI JI SAMA !!! XĐ

Tedy, ne doslova. Ale už tolikrát jsem se přistihla, jak tvořím na její motivy, že by to vcelku dávalo smysl. Nevykrádám, nepřiživuji se na cizím umění, netroufla bych si na to ;). Jen se nechávám inspirovat. A vytvářím další interpretace, další zlomečky jejího vymyšleného světa ;).

O mé vlastní osobě tu nezjistíte nic. Nehodlám se tu sebeprezentovat, jediné, co vám prozradím, je, že chytnout angínu začátkem května je ZLO xĐ. A jak tak sedím doma zavřená mezi stěnami se zákazem vstupu na slunce a vyžranými baleními penicilinu okolo sebe, sleduju kvetoucí stromy a slyším ptáčky zpěváčky prohánějící se v jarním vánku.... Dochází mi, jak se asi cítily ty chudinky EA a její "kámošky" v léčebně. V Asylumu ;). Zamčeny před svobodou, bez možností vyjít ven, vidět oblohu...

A NA TYHLE POCITY MI STAČÍ POS*ANÁ ANGÍNA!!!! XĐĐĐ Jak to ta ženská mohla přežít a ještě o tom napsat písně?? o.O

Té nemoci dávám 10 dní (že, paní doktorko). Blogu dávám čas mýho aktivního přispívání do konce mojí nemoci, popř. do chvíle, kdy mě začne nudit. V obou případech sem CHOĎTEEEE, protože času asi není moc nazbyt ;P.

Se srdečným pozdravem (muhe ;P)

T.
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.