Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

A hell of a ride

7. května 2013 v 16:13 | T.
Step right uuup...

Áááno, a začneme rovnou mým starým známým zlozvykem - mám sklony pojmenovávat články podle písničky, která mi zrovna hraje v hlavě. Problém je, že ne vždy to je známá písnička a známá část textu (nebo nepozměněná část textu xĐ), takže musím vysvětlovat, odkud ta slova beru - tentokrát z Girls! Girls! Girls! od Emilie Autumn. V refrénu pekelnou jízdu ("hell of a ride") určitě najdete ;).Emilie Autumn (dále jen EA, už navždy ;) na těchto stránkách ;) ) je královna. Všeho, co vytváří. Královna houslistka, básnířka, skladatelka, textařka, multifunkční umělkyně a hyperoběť všech světu známých psychických poruch ;). A nejen že si zaslouží obdiv, inspiruje.

A VE CHVÍLI, KDY SI NEMŮŽU KOUPIT JEJÍ KNIHU THE ASYLUM FOR WAYWARD VICTORIAN GIRLS, NAPÍŠU SI JI SAMA !!! XĐ

Tedy, ne doslova. Ale už tolikrát jsem se přistihla, jak tvořím na její motivy, že by to vcelku dávalo smysl. Nevykrádám, nepřiživuji se na cizím umění, netroufla bych si na to ;). Jen se nechávám inspirovat. A vytvářím další interpretace, další zlomečky jejího vymyšleného světa ;).

O mé vlastní osobě tu nezjistíte nic. Nehodlám se tu sebeprezentovat, jediné, co vám prozradím, je, že chytnout angínu začátkem května je ZLO xĐ. A jak tak sedím doma zavřená mezi stěnami se zákazem vstupu na slunce a vyžranými baleními penicilinu okolo sebe, sleduju kvetoucí stromy a slyším ptáčky zpěváčky prohánějící se v jarním vánku.... Dochází mi, jak se asi cítily ty chudinky EA a její "kámošky" v léčebně. V Asylumu ;). Zamčeny před svobodou, bez možností vyjít ven, vidět oblohu...

A NA TYHLE POCITY MI STAČÍ POS*ANÁ ANGÍNA!!!! XĐĐĐ Jak to ta ženská mohla přežít a ještě o tom napsat písně?? o.O

Té nemoci dávám 10 dní (že, paní doktorko). Blogu dávám čas mýho aktivního přispívání do konce mojí nemoci, popř. do chvíle, kdy mě začne nudit. V obou případech sem CHOĎTEEEE, protože času asi není moc nazbyt ;P.

Se srdečným pozdravem (muhe ;P)

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.