Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Every little artist

15. května 2013 v 17:44 | T. |  Malůvky =P
Jednou, až budu mrtvá a slavná (=D) bych ráda, abych jako všichni bezva lidi měla vlastní citáty xĐ. Těším se na to tak moc, že si je upřímně řečeno připravuju už teď xD. Smůla!!
Citujte Wayward T. ♥ jak je libo ;P. Je to sranda xD.

Every little artist.
(A teď jak to bylo doopravdy: )


Vzbudíte se ve tři ráno a něco ze sebe musíte dostat, lebo nemůžete spát. Unaveně rožínáte lampičku, berete do ruky blok a napíšete kousek něčeho, z čeho by jednoho krásného dne možnáá mohla vzniknout písnička. Poté lampu ještě unaveněji zhasínáte a snažíte se usnout.
Jenže ono to nejde.
Tělo máte jak na jehlách a přímo slyšíte, jak se vám v hlavě rojí slova, která prosí o to být někde zapsána.
Tak vezmete mobil a začnete ťukat xD.
Btw, nikdy jsem neměla tak bravurní angličtinu jako ve tři ráno xĐ.

A v mobilu mi mého textu pořád bylo jaksi líto, chtěla jsem to zvěčnit =P. Proto jsem po ránu vytáhla papír a pero a zkusila to přepsat.

A tady je celá 4dílná verze:

Ne, ještě to není hotové, jenom to sem kdovíproč chci nahrát co nejdřív ;P. Jsou autoři, kteří když začnou psát knížku, nemají dle vlastního tvrzení žádnej jinej záměr než se jí zbavit. Tak něco takovýho teď cítím já xD.

No není to úplná verze, když budu mít chuť, hodlám to ještě vyzdobit nějakýma malůvkama ;P.

A protože vím jak škaredě píšu a škrábu (je to tak trochu ve stylu "vlastní vůle tuše", nerovnoměrný, hnusný, typograf by mě zabil xD... ale mně o úhlednost ani nešlo ) a ten text mi jde skoro od srdce*, přepíšu jej ještě na klávesnici ;P.

Every big artist needs a big love.
The fuckin' bad-ass inspiration. If he gets it, he's NOT an artist anymore. He's simply a fool in love. But if he doesn't get it... he burns. Burns out. Art is a dangerous and difficult journey through your fuckin' inspirated mind and if you don't have anyone to come back to from this 'trip', you might get crazy. So the best for artistic career are platonic loves. You're not happy so you're inspirated and have reason to create, meanwhile you're still longing and want to live a 'normal' life ;P. The problem is that platonic love destroys your libido, heart, soul and, also, the leftovers of moral in your head. So you get crazy. Again! The safest way to survive your own life is not to be an artist. But that's something so hard to change it shouldn't be changed. And if, how? Well, the best is to fall in love and make you don't care about the fuckin' art around you. So in fact...
Every big artist needs a big love. To survive. And it's crazy not to have love anymore... ... ...

Klíčovými slovy této myšlenky jsou: art, love, madness... a fuckin' xĐ to se tam taky objevuje často =P. To já jen tak, klíčový slova se u citací myslím píšou xĐĐĐ. LOL

* přímo od srdce mi teď jdou pocity akorát, když vyřvávám nějakou písničku. Třeba od Hole. Pohóda ;P.

PS: ve třetím listě je "překlep" =P. Napsala jsem špatně slovo místo slova xD. Chacha...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.