Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Červen 2013

Čaj kámoše krysy aneb A pak kdo je tu úchyl...

14. června 2013 v 22:00 | T.♥

Docela tyto stránky doporučuju, EA je stará podnikatelka a pěkně svoje prachy protáčí, takže mezi obvyklými cetkami pro fanoušky najdete i opravdu zajímavé věci xD. Půlka z nich by mě v mojí blízkosti deprimovala... ale to je teď jedno.

Když už jsem si vybrala přezdívku "Tí.♥", která krásně souznívá se slovem "Tea" (= čaj ;P), schválně jsem se na výše uvedených stránkách mrkala právě po čaji... a narazila jsem fakt na perlu xĐ.

BASIL'S BREW TEA


Superduper namíchaná kombinace čajových lístků a nejoblíbenější nápoj krysáka Basila !!!

OK, EA je ujetá na čaj. A na krysy. Jo, taky na pijavice, ale ty asi čaj přece jenom glgat nebudou.
Dúfajme.
:D Božeee to je šílený =D =D =D.

Nicméně, provedené je to krásně ~_^:

EA Enchant sólo

14. června 2013 v 19:47 | T.♥ |  Enchant Era
Ok, když už jsme v tom...
... v minulým článku jsem načla témata jako "sóla Emilie Autumn", "mohla by hrát na klasický housle" a podobně. A nějak mě zaujaly, takže v nich teď budu chvíli pokračovat =D.

Takhle EA hrála ve své proslulé Enchant éře:... Splnilo se mi přání ;). Objevila jsem záznam sóla EA hranýho na klasický housle (nebo aspoň znějí klasicky, moc na ně nevidím ;D).
Co dodat? Je to ku*evká změna.
Taková nevinná hudba, jak vystřihnutá z nějakýho slušnějšího anglánskýho pubu ;P. Nicméně chápu, proč se tímto stylem moc neprosadila, protože i přes to, že má na sobě nabíranou sukýnku a paruku elfí princezny tímhle hraním jaksi nedokáže vyplout z davu =/. Což nic nemění na tom, že je to milé.

Mám Enchant éru ráda ;). Což je divný, protože folkaře obvykle nemůžu ani cítit xĐ. Ale už tehdy je hudba EA taková zvláštní směska, je v ní jinakost. A to je na tom to dobrý ;D.

In the name of the knee-socked skull

T.♥

EA Sólo no.1

14. června 2013 v 19:28 | T.♥
Fanoušků Emilie Autumn jsou různé typy. Ať už jde o goth-děcka, kterým se zamlouvá atmosféra jejích písní, nebo o takový ty cvoky, kteří jednoduše žerou úplně všechno, co někomu jinýmu může připadat divný, nebo o rádoby umělecké povahy, které jinak poslouchají totální odrhovačky se šmrncem klasiky a v Emilii vidí děsně obdivovatelnou originalitu a hypernadanou hudební osobnost.....

(ano, ten poslední typ jsem já ;D hehe)

Ale určitě by se mezi těmito všemi fandy našel někdo, kdo si EA považuje za její řemeslné dovednosti při hře na hudební nástroje ;). Nebo ne?

No, když tenhle svůj proslov zkrátím: jestli něco na ujetým fanblogu EA nesmí chybět, jsou to její proslulá elektrickyhouslová sóla ;P.

Tohle jsem slyšela jako první:

Pro netrpělivé lidi doporučuju přetočit na 3:40, tam je moje nejoblíbenější část ^_^. Anebo na 6:10, tam taky brutálně valí ;D. Baba jedna =D.

Upřímně, když jsem to video kdysi poprvé viděla, ani jsem EA ještě moc nemusela*. A video mě taky nevzalo. Člověk by řekl, že zvyknout si na elektrické housle nebude težší než zvykat si na elektrickou kytaru, ale rozdíl to JE a zpočátku se mi to vůbec nelíbilo.
No, řekněme, že jsem se zkazila (xĐ), každopádně jsem ten zvuk začla brát nějak víc. Ale stejně vám řeknu, že... kdyby hrála na klasický housle, asi by se mi celý sólo líbilo ještě víc ;). Jenže klasický housle by nemohly být tak stylově tvarovaný a proužkovaný =P. Asi fakt nemůžem mít všechno ;P.


Every big artist needs a big love. The fckin' bad-ass inspiration.

Ve jménu lebky (PS: teď to tu zní fakt depresivně =D sakra)

Wayward T.♥

*jednou napíšu vtipnej článek o mojem prvotním názoru na Emilii Autumn xD. Moc hezkej nebyl, no časy se mění ;P.

PS: SOUTEŽ PRO POZORNÉ UŠI !!! =D Poslechněte si sólo CELÉ a pojďte se se mnou hádat, jestli EA udělala během hraní slyšitelnou chybu a nebo ne! xĐ Jsme si docela dost jistá, že jo, ale seká se mi prohlížeč, takže za to možná ani nemohla ;P. Co myslíte?? Papa

In The Name Of The Skull

10. června 2013 v 22:19 | T.♥

Moja fckin' LEBKA SE ZKŘÍŽENÝMI PUNČOCHAMI !!! xĐĐĐ =D

Myslím na ni dnem i nocí (;P) a miluju ji čím dál víc! =D

Anglicky se bude jmenovat "KNEE-SOCKED SKULL". Už to tak i všude zaznamenávám, píšu a kreslím ;D.
Kdybyste si ji někdo chtěli "půjčit" a někam ji nakreslit, pamatujte na jednu jedinou podstatnou věc: punčochy jsou VŽDYCKY jedna čistá a druhá proužkovaná ~_^. Sice ve skutečnosti nepočítám s tím, že by ji někdo chtěl obkreslovat, ale... no aspoň vidíte, že ji mám fakt promyšlenou =D. Žu?

Takže dnes poprvééé ____

IN THE NAME OF THE KNEE-SOCKED SKULL vás zdraví vaše ujetá, ujetá, ujetá

Wayward T.♥


Juliet

5. června 2013 v 22:06 | T.♥ |  Enchant Era
Tož dlouho nebyla písnička ... =P
Předtím, než EA nasadila chraplavý hlas, natáhla pruhovaný punčochy a zapřáhla do práce Bloody Crumpets, měla méně známé období experimentování s klasickou/moderní hudbou, které je dnes známé jako Enchant Era (podle jejího tehdejšího jediného normálního alba Enchant ;) ). Toto období má u mě na blogu special rubriku a hodlám tu o něm dost často psát, protože hudba z něj je naprosto fascinující =D. Je to JINÁ Emilie Autumn, bez morbidních textů, viktoriánských korzetů a zážitků z psychiatrické léčebny... taková neškodnější, nezávadná =P. Mnohem více hraje na housle, třeba tady JULIET má na doplňování houslí a zpěvu založený všechno!
No prostě, gothici by si k ní tehdy ani nečuchli ;P.
Mě na Enchant Éře baví právě ta nevinnost ;). Můžu poslouchat EA bez toho, aniž by mě její texty nabádaly k násilí a sebevraždě. A to je super ;D.

A teď již zmíněná Juliet ;).
Technofolk s renesančním kabátkem jak na dlani =D.

Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Wayward T.♥

Victoriaindustial móda

3. června 2013 v 22:17 | T.
Trocha módní inspirace ;). Slovo VICTORIAINDUSTRIAL se mi strašně líbí (=D) a EA kupodivu není sama, kdo je k tomuto stylu z hlediska módy řazen ;).

Holt stylaři jsou stylaři =P. Někdy si říkám že se k těm svým podkolenkám taky vrátím... ... ... kdoví ;P ~_^.

T. ♥


SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.