Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

EA Sólo no.1

14. června 2013 v 19:28 | T.♥
Fanoušků Emilie Autumn jsou různé typy. Ať už jde o goth-děcka, kterým se zamlouvá atmosféra jejích písní, nebo o takový ty cvoky, kteří jednoduše žerou úplně všechno, co někomu jinýmu může připadat divný, nebo o rádoby umělecké povahy, které jinak poslouchají totální odrhovačky se šmrncem klasiky a v Emilii vidí děsně obdivovatelnou originalitu a hypernadanou hudební osobnost.....

(ano, ten poslední typ jsem já ;D hehe)

Ale určitě by se mezi těmito všemi fandy našel někdo, kdo si EA považuje za její řemeslné dovednosti při hře na hudební nástroje ;). Nebo ne?

No, když tenhle svůj proslov zkrátím: jestli něco na ujetým fanblogu EA nesmí chybět, jsou to její proslulá elektrickyhouslová sóla ;P.

Tohle jsem slyšela jako první:

Pro netrpělivé lidi doporučuju přetočit na 3:40, tam je moje nejoblíbenější část ^_^. Anebo na 6:10, tam taky brutálně valí ;D. Baba jedna =D.

Upřímně, když jsem to video kdysi poprvé viděla, ani jsem EA ještě moc nemusela*. A video mě taky nevzalo. Člověk by řekl, že zvyknout si na elektrické housle nebude težší než zvykat si na elektrickou kytaru, ale rozdíl to JE a zpočátku se mi to vůbec nelíbilo.
No, řekněme, že jsem se zkazila (xĐ), každopádně jsem ten zvuk začla brát nějak víc. Ale stejně vám řeknu, že... kdyby hrála na klasický housle, asi by se mi celý sólo líbilo ještě víc ;). Jenže klasický housle by nemohly být tak stylově tvarovaný a proužkovaný =P. Asi fakt nemůžem mít všechno ;P.


Every big artist needs a big love. The fckin' bad-ass inspiration.

Ve jménu lebky (PS: teď to tu zní fakt depresivně =D sakra)

Wayward T.♥

*jednou napíšu vtipnej článek o mojem prvotním názoru na Emilii Autumn xD. Moc hezkej nebyl, no časy se mění ;P.

PS: SOUTEŽ PRO POZORNÉ UŠI !!! =D Poslechněte si sólo CELÉ a pojďte se se mnou hádat, jestli EA udělala během hraní slyšitelnou chybu a nebo ne! xĐ Jsme si docela dost jistá, že jo, ale seká se mi prohlížeč, takže za to možná ani nemohla ;P. Co myslíte?? Papa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.