Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Červenec 2014

Bříškaté bříško aneb co mě na dnešní společnosti se*e

19. července 2014 v 22:23 | T.♥
Úvod: 1. Ne, NECHTĚLA JSEM TO ŘADIT K TÉMATU TÝDNE. Ale ono se to k tomu hodí xĐĐĐ.
2. Ano, vím, že s tematikou tohoto blogu to nemá nic společného. Jenže já si nemůžu pomoct ;P.

Dneska byla horko. Jak všichni víme. Po odpoledni plném vedra a nicnedělání jsem se rozhodla zajít pro nějaký ochlazovač, tudíž pár piv a zmrzku. Na cestu jsem si oblékla kraťásky a tričenko těsně nad pupík.
A v tu chvíli to začalo.
Abych se v tom neztratila - jsem naprosto normálně rostlá, mladá holka, a navíc dost sexy (xĐ sorry). Léta jsem byla brána jako hubená, ba ne jen hubená, jako podvyživená. Puberta však udělala svoje (:D) a nyní se považuji za takový průměr výšky a váhy děvčat. Ovšem ve chvíli, kdy jsem si zauzlovala nad pupíkem krátké tílko, začala jsem se cítit nesvá. Dlouho jsem se svým tělem byla spokojená, jenže mediální tlak je svině a já jsem podlehla panice způsobené mým bříškem. Hmh, abyste chápali... MNĚ se líbí. Je to ženské milé bříško, hubené, ale NE ploché, a dle MÉHO názoru má styl... jenže poté mi došlo, že přesně proti tomuhle brojí všechny ty zkur*ený anorektičky okolo mě. Jestli holka, která měří 184 cm a váží 37 kilo vidí sama SEBE jako tlustou, co si ta mrcha tak může myslet o mně?!?!?! POMOOOC :D :D :D.

Jak říkám, JÁ se svým tělem problém nemám. ALe štve mě naprogramování společnosti. Všichni víme, že současná média mají moc, o jaké se Hitlerovi a Stalinovi ani nesnilo, ale nedochází vám, jak přímo drsný ten tlak je, dokud vás osobně nezačne nutit zatahovat břišní svaly. V daném obchodě jsem se bála zohnout. Bála jsem se, že semi udělá můj minišpek. Bála jsem se, že si všichni začnou ukazovat na holku, který nafouklý břucho trčí z gatí a ještě si ktomu kupuje zmrzku a pivo. SNažila jsem sama sebe uklidňovat - "Můžeš si kupovat co CHCEŠ, je to JEDNO co si kdo myslí" -- ale tůček pod pupíkem měl jiný názor. Styděl se.
Abych dokázala, že nejsem nezorázná bečka sádla, uvedu svou výšku 169 cm a váhu 56 kilo. Ale i děvušky mého kalibru momentální společnost nutí cítit se tlustě a to je z.l.é. Proč by holka, co nemá total ploché břicho, nemohla vylézt ven v minitílečku? To se za sebe máme stydět?? Nikdy!!! Kámo, tohle je moje tělo a jestli s ním máš problém... řeš ho tak, abys mi šel z očí, protože já to mám někde. Sakra. Hnusný anorektický modelky!! Všichni se zbláznili!! Grrrrr...


A to je tak všechno, co bych chtěla říct xĐĐ. Jeslti se budeme všechny přijímat a milovat jaké jsme, Velký bratr Média ztratí svou sílui během pár týdnů. Jenže pro baby je vždy problém stát se spokojenými samy se sebou, že? Škoda, holky ;) kdybychom se nenechaly mindrákovat, svět patří nám. Bohužel však se mindrákovat necháme a světu tudíž vládnou teploušští návrháři, kteří radši než oblečení pro ženské (!!) šijí hadry pro kostnaté cosi. Jako by zrovna homouši uměli ocenit ženské tělo -.-. CHjo. Life's not fair xĐĐ.

Mějte se rády, ať jste jakékoli
S pozdravem
T. ♥
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.