Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Září 2014

Holka, která nechce na vysokou školu

29. září 2014 v 19:35 | T.♥
Na skupinové terapii bych se mohla představit nějak takhle: "Ahoj, jsem T.♥, je mi 19 let a rozhodla jsem se NEJÍT na vysokou školu." ... A myslím, že by mě hned vykopli, protože bych narušovala morálku celé skupiny. Ano, na NEvysokoškoláky se momentálě pořádají štvanice. Bohužel jsem jedním z nich.Amber Sweet, můj nový idol :D

2. září 2014 v 21:00 | T.♥
OK, přeháním xD. Ale je úžasná *_*.Za hranici reality bych se dostala, kdybych si vyšla vystrojená jako ona xĐ. Škoda. Každopádně jednu dost divnou hranici reality už Amber Sweet překonala, protože ji hraje, světe, div se, Paris Hilton o.O. Nechápu. Vždycky jsem Paris nesnášela. Tady jsem ji zprvu ani nepoznala, ale i když už vím, že Amber hraje taková zku*vybárbína, pořád mi připadá totálně skvělá :D.


Btw, tuhle písničku z Repa mám už hodně dlouho ráda ^_^. Přestože film jsem nikdy neviděla. Ale jak víme - co není, ... :D může číhat za barákem.

In da name of da knee-socked skull

T.♥

PS: Jó, vím že se ten článek zas nikam nehodí xĐ. Ale mám blogovací náladu. Hahaha. A chuť obarvit si vlasy na černo. Načerno xĐ. A vůbec, je to tu moje, takže si můžu dělat co chci xĐ.
lal
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.