Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Říjen 2014

Tralalalalalal :D

27. října 2014 v 13:27 | T.♥
Právě jsem napsala krutě upřímný článek na téma "Proč nemám ráda Game of Thrones"... a pro své vlastní dobro jsem se rozhodla, že ho nikdy nezveřejním xĐ. Takže nebojte, lidi, dráčky ani šuk vám neberu ;P.

Něco mi říká, že bych měla s krutě upřímnými články trochu brzdit xD. Začíná to být zlý.

Ve jménu lebky klepky se zkříženými punčochami PEACE OUT

Wayward T.♥

PS: ANO, PROSTĚ UŽ NECHCI MÍT JAKO POSLEDNÍ ČLÁNEK VYDANÝ ČLÁNEK, KTERÝ EVIDENTNĚ NA.RAL TOLIK LIDÍ!! :DDDDD Netvrdím, že to nebylo nehorázně vtipné, ale... přece jen bych měla být ten typ člověka, co se umí povznést ;P. Tak se povznáším. Vznáším. Lítám. Ne, že bych měla dojem, že to zabírá xĐ. papa ;*

Proč nikdo nerandí s blogerkami

20. října 2014 v 21:14 | T.♥
Dnes ráno na mě skrz jakýsi záhadný FB proces vybafl odkaz na tento článek:


Doporučuji vám, aby jste si jej přečetli, nejlépe aspoň dvakrát, abyste opravdu pochopili jeho význam :D. Bez znalosti článku za odkazem nemá smysl číst tohle. Pokud nejste ochotni číst... omlouvám vás, můžete jít ;D. (Nejlépe rovnou na rande..)

Onen článek mě natolik chytil za srdce, že jsem se rozhodla napsat na něj reakci právě sem ;). Je vtipná, s nadhledem a upřímná a předem děkuji za přečtení ;D.


Jak zrušit dýni xĐ

19. října 2014 v 21:20 | T.♥ |  Jak zrušit...
Protože dýně... protože DÝNĚ!!! :D :D :D Vítejte u dalšího skromného návodu od Wayward T.♥ . Tentokrát se necháme inspirovat předhalloweeenským obdobím a vydlabeme si vlastního jack-o'-lanterna ;P.Vyrytá - rozhovor xĐ

16. října 2014 v 21:04 | T.♥
Následující článek o řezání iniciálů do lidské kůže jsem se rozhodla udělat formou rozhovoru. Imaginární Interviewer + Me ;P. Jo, občas to dělám. Nevím proč :D a je mi to vcelku jedno...


Tohle je můj tým ;DD.

Ok, jdeme na to!!

T Girl - Tattooed Girl? Nebo radši ne?

7. října 2014 v 17:12 | T.♥
Poučení mladým blogerům: Blog.cz je naprosto skvělá, nedocenitelná a nenahraditelná služba ve chvíli... kdy se vás okolí pokouší donutit pracovat na něčem úplně jiném xĐ. V tu chvíli blogování FAKT bodne, díky ;D.

No, pokud by někoho zajímalo, co trápí Wayward T.♥, odkazuji vás na svůj osamělý výkřik do temnoty z minulého týdne: Holka, která nechce na vysokou školu. Jojo, nikdo mě nemá rád :DDD chacha..

Každopádně, je zákonem, že nejlepší nápady se vždy začnou vynořovat z té nejhorší špíny, a nejlepší naše činy konáme ve chvíli, kdy m*dáme na mnohem "důležitější věci" (tento článek by toho mohl být příkaldem xĐ) ... Zkrátka, uprostřed tohohle všeho mě napadla neodbytná myšlenka:

Jo, chci se nechat tetovat.

SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.