Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

T Girl - Tattooed Girl? Nebo radši ne?

7. října 2014 v 17:12 | T.♥
Poučení mladým blogerům: Blog.cz je naprosto skvělá, nedocenitelná a nenahraditelná služba ve chvíli... kdy se vás okolí pokouší donutit pracovat na něčem úplně jiném xĐ. V tu chvíli blogování FAKT bodne, díky ;D.

No, pokud by někoho zajímalo, co trápí Wayward T.♥, odkazuji vás na svůj osamělý výkřik do temnoty z minulého týdne: Holka, která nechce na vysokou školu. Jojo, nikdo mě nemá rád :DDD chacha..

Každopádně, je zákonem, že nejlepší nápady se vždy začnou vynořovat z té nejhorší špíny, a nejlepší naše činy konáme ve chvíli, kdy m*dáme na mnohem "důležitější věci" (tento článek by toho mohl být příkaldem xĐ) ... Zkrátka, uprostřed tohohle všeho mě napadla neodbytná myšlenka:

Jo, chci se nechat tetovat.NEPOCHOPTE MĚ ŠPATNĚ!! Nehodlám být jako jedna z těch pubošek, kterým v 18ti rupne v bedně z platné občanky a začnou si plnit "sny". Nehodlám přijít do salónu a nechat si vykééérovat první pi.ovinu, co mě napadne. Nenene. Proto to taky pořád odkládám :D. Chci si být jistá. Chci si být sice jistá co nejrychleji, ale chci si být jistá na jistotu xĐ.

Kdy mě poprvé napadlo, že chci tetování: ... mám dojem, že mi bylo tak 10 xĐ. Rebelanství :P. A nedivím se, je to forma umění, pěkně provedená je dost sexy, ...

JAKÉ jsou moje důvody, že jsem to dotěď neudělala:

1. Protože jsem nenašla symbol, který bych na kůži fakt chtěla
- Jak říkám, nechci si zaplácat tělo sra.kama, který říkají "hele-mám-inkoust-v-kůži-jsem-drsná-ha-ha-hele-hele" -.-. FAKT NE. Musí to být osobní. Musí to být něco, co přijmu za součást sebe. Žádný ujetý symbolismus vynášející moje id na vyšší level* , jen něco, co je... já.

2. Protože lidi co tetují jsou děsiví a zlí :D :D :D
(no comment xĐ)

3. Protože jsem neměla money
(opět no koment. Kdo ku.va má)

4. Protože špatně zvolené tetování vypadá strašně a udělá z ženské kůže nějaký nepřirozený plastový cosi.
- TOHO se bojím nejvíc :DD. Bude to znít úchylně, ale.. ženská kůže je tak hebká a hlaďoučká a jemná a měkká... a MÁ taková být. Jediná špatná tečka inkoustu ji nadobro zkazí. Ženská pak vypadá jak laciná nafukovací panna. Nechci, díky xĐ.

5. Protože lidi... protože lidi.
- haha -.-

A tak je moje kůžička dodnes čistá a inkoustem nepolíbená ;P. Ale momentáně mě touha změnit to opět chytla. Protože mě napadlo něco fakt osobního :D.

Když mi bylo asi tak 16, měla jsem chuť pokérovat si celý záda notovým zápisem mojí nejoblíbenější skladby :D (je to úlet, ale stejně si stojím za tím, že SMAZATELNÉ by to bylo super. Akorát pouze pro fotku a pak šup šup pod sprchu ;P). Blbej nápad, ale vyplývá z toho - hudební tematika je fajn :). Akorát to chtělo něco oduševnělejšího než noty.

Později jsem se začla tetováním ve svojí mysli fakt hodně zabývat (kotník, kytky, hruď, EKG, ...), ale u všech návrhů jsem věděla, že bych litovala. Z legrace jsem si udělala test, který mi doporučil něco jako: "Ne, vy nejste typ na velké plochy. Najděte si malý symbol a nechte jej vyniknout například na prstech." - TO se mi LÍBILO!! :D

A tak jsem se asi na měsíc totálně zcvokla z představy mašličky vytetované na levém prostředníčku xĐĐ.


Jo, MÁ to něco do sebe, říkejte si co chcete, dávat fakáče s mašličkou... jenže třeba se fakt dožiju padesáti.. xĐ a babka co plete a na prostředníčku má divnej flek... nic moc. Nechtěla bych takovou babičku :D. Navíc, sice jsem sama sebe uklidňovala, že v případě nouze by šlo tetování zakrýt např. hodně tlustým prstýnkem... stejně je to strašně moc vidět. A nikoho nepřesvědčíte, že je tetování na fakáči vaším jediným prohřeškem. Já bych tomu fakt nevěřila xĐ. A tetování by v první řadě mělo sloužit mně, ne aby mi všichni očumovali ruku...
POŘÁD ještě bych byla schopna sama sebe přesvědčit, že jo, ale pak jsem se jednoho dne vzbudila a řekla si: "Ne. Mašlička je strašně infantilní."
Opět tedy zvítězila představa dočasného tetování - sice bledne, ale většinou vybledne doopravdy xĐ. Mašle na prostředníčku je luxusní nápad, ale tak nějak.. ne celoživotní. Opakuje se scénář s notama na zádech - vyfotit a umýt.

Vypadalo to jako konec :D. Ale pak mě začalo nehorázně přitahovat jedno místo (ne takhle -.-) - moje pravé zápěstí. Jako by mě svrbělo. Dotýkala jsem se té tenké pokožky, přejížděla nad žilami, představovala si, jak snadno by tam pronikala jehla...což by bolelo... A pak najednou jsem vzala lihovku a naškrábala si tam jistý nápis.

A momentálně mám fakt chuť říct něco ve stylu "... A bylo to hotový."

Ok, napadlo mě to teprve včera večer :D. Ale fakt je to pěkný. Takovým volným stylem nadrápáný nápis "WHATSERNAME". Při představování trošku ironický (natáhnu pravačku: "Čau, já jsem Wayward T.♥!". Za pět minut: "...Whatsername??" :D), ale.. proč ne xĐ.
NENÍ to z mojí hlavy. Je to název písničky. A nickname holky, o které ta písnička je.
NENÍ to úplně originální. Na netu jsem našla vcelku dost "Whatsername tattoo" fotek ( i když můj nápad je samozřejmě nej ;D).


Ale i přes tyhle dvě komplikace mě z fleku napadlo minimálně 8 důvodů (teď už 10, hlava nějak odmítá to přestat řešit ;D), proč je to tetování úplně geniální a proč bych na něj měla obětovat určitou částku peněz a kožky.
A hlavně - je osobní. Fakt hodně osobní. Je to symbol stagnace mezi dvěma světy*, symbol prostředí, ze kterého jsem vzešla, název songu, který mě vždy uklidní... souvisí s láskou, ale i s rozumem. Mám chuť napsat: "Keeps me right" a to už rozhodně něco znamená...


... Mám to na ruce celý den a fakt je mi líto, že ta lihovka bledne :D. Těžko říct, jestli mi to fakt vyjde. Důvodů, proč ne, je koneckonců tolik.. ale znamená to pro mě tak moc. V tom slově je ukryt vesmír :D. Proč mě tak zaujalo zrovna pravé zápěstí, nevím... jo, jasně, je to trošku morbidní místečko (mám dneska na sobě pruhovaný punčochy, takže morbidní být můžu xĐĐ sice jsou schované pod kalhotama, ale... JSOU TAM :DDD možná ze mě trochu mluví..), ale zas tak horký to s tím řezáním snad není, ne?! :D (aorta břišní je prý jistější.... JO, MLUVÍ ZE MĚ PRUHOVANÝ PUNČOCHY :DDD)

A tak, no ;). Možná ten článek půjde rovnou do rozepsaných a tam bude strašit navždy. Co vy na to?? ;P.

Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Wayward T.♥

* Sorry, dneska mluvím jak pi.a -.- zrovna dneska mě to baví xĐ.
PS: Ten asiat z bořičů mýtů (ne že bych to sledovala -.- chjo) má strašně velký uši. Ale FAKT velký. Vypadá děsivě :DDD. lol
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bobby Bobby | 7. října 2014 v 19:19

:D Původně jsem chtěla říct něco strašně inteligentního, ale... ty asijský uši mi pozměnily můj geniální plán :D Každopádně tetování... já mám na ruce VR (iniciály dvou lidí, kteří pro mě hodně znamenají, i když už jsou dávno mrtví), svým způsobem tak trochu "smazatelný" (i když obnovená jizva je obnovená jizva a drží se jak klíště) už nějaké tři, čtyři roky a určitě toho nelituju. Být tebou, počkám ale víc, než jeden den, než bych do toho šla permanentně... taky to může skončit jen u Green Day ;)

2 Wayward T. ♥ Wayward T. ♥ | 7. října 2014 v 19:43

[1]::D pošlu ti fotku toho týpka, jestli mi nevěříš... taky chci napsat něco strašně inteligentního a nějak to nejde. Řeknu jen: svoje jizvy mám ráda. Takže by to mohlo fungovat. Díky za podporu ;). I kdyby to skončilo u Green Day... i Green Day jsou pro mě výjimeční :D jediná "normální" skupina kterou jsem fakt žrala i v dobách, kdy jsem zanevřela na všechno kromě jpopu :D... to za to stojí :D
Rozhodně počkám, nijak se do toho nehrnu ..

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.