Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Listopad 2014

Koutek poezie :D

20. listopadu 2014 v 19:52 | T.<3 |  Střípky kreativity
Zoufalá situace si žádá zoufalá řešení...

"Trhali jí duši
na maličký kousky
až ty kousky dotrhali
svrhli holčičku ze skály

Zlomená leží a pláče
neúplná
nazdařbůh

Potrestejte všechny sráče
dokurvivši její druh
nazdařbůh
teď u ní maj' dluh
a budou platit.

Všichni zaplatíte, zmrdi."

(Wayward T.<3, 2014)

Básničky moc nepíšu, je to u mě známka zoufalství xD ale nic nezvedne náladu líp než pár rýmujících se přisprostlých blábolů... Věřte mi :D:D:D

Ve jménu bleble

T.<3

And she's holding my heart like a hand grenade

19. listopadu 2014 v 22:05 | T.♥

Tak jsem si splnila sen :DDD.

Moje týden staré tetování se krásně a bez komplikací hojí, za což jsem velice vděčná a upřímně doufám, že tomu tak bude i nadále :DDD.

Čistě teoreticky možná někdy napíšu článek věnovaný jenom prvnímu tetování (jak se připravit, čím se sjet, aby to nebolelo,... ;D kecám), ale dnes ne. Po dokončení tetování jsem chytla totální euforický záchvat a nějak se mi nechce si jej kazit :D.

Tetování si tedy odškrtávám ze seznamu pubertálních blbostí, který ještě plánuju ztropit. Momentálně se na mém "Seznamu věcí, které chci stihnout, než mi bude 20" nachází už jen tyto položky:

- nechat se tetovat - splněno
- nahrát demo aspoň 1-5 písniček (to se moc nerýsuje xĐ chjo)
- přestat kouřit - to bylo SKORO splněno, nicméně včera jsem dorazila domů promoklá a na.raná tolik, že jsem si po měsíci a půl demonstrativně zapálila a POŘÁDNĚ si tu cigaretu vychutnala! :D. Ale stejně neplánuju pokračovat.
- naučit se jezdit na skejtu :DDDDDD (Bart Simpson mě zničil xĐ a drží mě to už od devíti xĐĐ)
- nakoupit barvy a chodit po městě s kapucí a sprejovat na hnusný zdi grafitti (xĐ to prostě MUSÍM!! :D)
- uplést si svetr :DD... ok, to vlastně nespěchá xĐ.

Jinak jsem kupodivu relativně spokojená se vším, co jsem za svá pubertální léta stihla :DDD. A jsem i ráda, že jsem se určitým věcem vyhnula (LSD, anorexie, závislost na sociálních sítích a tak podobně), takže ... jó, třeba to půjde, být "dospělá" :D. Ale víte co? Stejně si chci zachovat něco z té teenagerovské nezávisloti a revolty, kterou v sobě cítím teď :). A pevně doufám, že ta rebelie z mýho života nikdy nezmizí. Ne doopravdy. Možná bude skrytá, ale furt by tam měla být ;P. A tomu i tak nějak docela věřím, že se mi to povede :D. Musí.

V dnešní době stejně 20 let nic neznamená... ne? :D Dvacetiletý klacky potkáváte na středních školácha a s odezněním puberty nikam nespěchají... :) Ale i tak mi bude chybět to "náct" :DDD. No, jsem ráda, že zatím jsem pořád ještě teenager xĐ.

Ve jménu lebky

Wayward T.♥ (PS: kdybych to smazala jako příliš osobní článek, nedivte se ;) JE osobní :D já jej totiž myslím smrtelně vážně!!! :D lol).

A tak Wayward T. ♥ dospěla k rozhodnutí...

10. listopadu 2014 v 20:18 | T.♥
... Po dlouhých měsících jsem konečně udělala první krok a šla se objednat k tatérovi.Proběhlo to přesně tak, jak jsem čekala, že to bude probíhat, tj. on na mě čuměl jak na mimozemšťana, já jsem se šíleně chlámala a mluvila lehce z cesty, ale nějak jsme si i přes tyto komplikace i zjevně odlišná osobní rozpoložení domluvili termín - za dva dny :DDD.

Do té doby jsem dostala za úkol přemýšlet nad tím, jak ten vytetovaný nápis vlastně chci provést, protože když jsem mu ukázala fotku svého náčrtku a zeptala se: "Vidíte, jak to má být?", odpověděl stroze: "Ne."

... :DDDD dlouho jsem se necítila tak idiotsky, věřte mi :D. A to mi momentálně podkopává sebevědomí docela DOST lidí xĐĐĐ. Ale na mě nemaj, sráči...

Hmh.

Tak jako tak jsem svědomitě prohledala fonty na internetu a vybrala si jeden, který mi vyhovuje. A po dlouhé době jsem se rozhodla udělat na tomto blogu anketu - mám dvě varianty stejného slova a nevím, kterou použít (resp. mám favorita, ale nejsem si 100% jistá a už mi zbývá jen 48 hodin!! :D Sakra, dlouho jsem se necítila tak nejistě jako teĎ :DDD).


VARIANTA 1 - to, jak ten font má vypadat :D


VARIANTA 2 - můj osobní upload, aby velké W byla majuskule :D vypadá trochu rozmazaně, ale to tak nebude, jen jsem tu grafickou úpravu lehce odflákla :D.
Tato varianta se mi osobně líbí víc, protože víc odpovídá mé původní představě. Ale už vidím tatéra jak kulí oči :DDD tak nevím, jestli mu to nemám zjednodušit... v podstatě mi na tom až TAK nezáleží... Co myslíte??

Hlasujte v anketě, budu vám velice vděčná ;).

Ve jménu lebky se zkříženými random whatever punčochami

Wyaward T.♥

PS: Ten cukrozkuř mi pochválil vlasy :DDD možná je to redheadkofil, kdo ví...
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.