Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

A tak Wayward T. ♥ dospěla k rozhodnutí...

10. listopadu 2014 v 20:18 | T.♥
... Po dlouhých měsících jsem konečně udělala první krok a šla se objednat k tatérovi.Proběhlo to přesně tak, jak jsem čekala, že to bude probíhat, tj. on na mě čuměl jak na mimozemšťana, já jsem se šíleně chlámala a mluvila lehce z cesty, ale nějak jsme si i přes tyto komplikace i zjevně odlišná osobní rozpoložení domluvili termín - za dva dny :DDD.

Do té doby jsem dostala za úkol přemýšlet nad tím, jak ten vytetovaný nápis vlastně chci provést, protože když jsem mu ukázala fotku svého náčrtku a zeptala se: "Vidíte, jak to má být?", odpověděl stroze: "Ne."

... :DDDD dlouho jsem se necítila tak idiotsky, věřte mi :D. A to mi momentálně podkopává sebevědomí docela DOST lidí xĐĐĐ. Ale na mě nemaj, sráči...

Hmh.

Tak jako tak jsem svědomitě prohledala fonty na internetu a vybrala si jeden, který mi vyhovuje. A po dlouhé době jsem se rozhodla udělat na tomto blogu anketu - mám dvě varianty stejného slova a nevím, kterou použít (resp. mám favorita, ale nejsem si 100% jistá a už mi zbývá jen 48 hodin!! :D Sakra, dlouho jsem se necítila tak nejistě jako teĎ :DDD).


VARIANTA 1 - to, jak ten font má vypadat :D


VARIANTA 2 - můj osobní upload, aby velké W byla majuskule :D vypadá trochu rozmazaně, ale to tak nebude, jen jsem tu grafickou úpravu lehce odflákla :D.
Tato varianta se mi osobně líbí víc, protože víc odpovídá mé původní představě. Ale už vidím tatéra jak kulí oči :DDD tak nevím, jestli mu to nemám zjednodušit... v podstatě mi na tom až TAK nezáleží... Co myslíte??

Hlasujte v anketě, budu vám velice vděčná ;).

Ve jménu lebky se zkříženými random whatever punčochami

Wyaward T.♥

PS: Ten cukrozkuř mi pochválil vlasy :DDD možná je to redheadkofil, kdo ví...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který nápis je hezčí?

S malým "w" 100% (8)
S velkým "W" 0% (0)

Komentáře

1 vanoce vanoce | 11. listopadu 2014 v 9:56 | Reagovat

Badass! :D

2 Petrellis Petrellis | 11. listopadu 2014 v 18:26 | Reagovat

Hele, anketa je fajn, mě se líbí víc ta verze s malým w (s velkým mi to připadne jako jméno a ... no :D ), ale na těle to budeš mít ty, tak dej hlavně na sebe ;) Font je to nicméně hezký.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.