Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

And she's holding my heart like a hand grenade

19. listopadu 2014 v 22:05 | T.♥

Tak jsem si splnila sen :DDD.

Moje týden staré tetování se krásně a bez komplikací hojí, za což jsem velice vděčná a upřímně doufám, že tomu tak bude i nadále :DDD.

Čistě teoreticky možná někdy napíšu článek věnovaný jenom prvnímu tetování (jak se připravit, čím se sjet, aby to nebolelo,... ;D kecám), ale dnes ne. Po dokončení tetování jsem chytla totální euforický záchvat a nějak se mi nechce si jej kazit :D.

Tetování si tedy odškrtávám ze seznamu pubertálních blbostí, který ještě plánuju ztropit. Momentálně se na mém "Seznamu věcí, které chci stihnout, než mi bude 20" nachází už jen tyto položky:

- nechat se tetovat - splněno
- nahrát demo aspoň 1-5 písniček (to se moc nerýsuje xĐ chjo)
- přestat kouřit - to bylo SKORO splněno, nicméně včera jsem dorazila domů promoklá a na.raná tolik, že jsem si po měsíci a půl demonstrativně zapálila a POŘÁDNĚ si tu cigaretu vychutnala! :D. Ale stejně neplánuju pokračovat.
- naučit se jezdit na skejtu :DDDDDD (Bart Simpson mě zničil xĐ a drží mě to už od devíti xĐĐ)
- nakoupit barvy a chodit po městě s kapucí a sprejovat na hnusný zdi grafitti (xĐ to prostě MUSÍM!! :D)
- uplést si svetr :DD... ok, to vlastně nespěchá xĐ.

Jinak jsem kupodivu relativně spokojená se vším, co jsem za svá pubertální léta stihla :DDD. A jsem i ráda, že jsem se určitým věcem vyhnula (LSD, anorexie, závislost na sociálních sítích a tak podobně), takže ... jó, třeba to půjde, být "dospělá" :D. Ale víte co? Stejně si chci zachovat něco z té teenagerovské nezávisloti a revolty, kterou v sobě cítím teď :). A pevně doufám, že ta rebelie z mýho života nikdy nezmizí. Ne doopravdy. Možná bude skrytá, ale furt by tam měla být ;P. A tomu i tak nějak docela věřím, že se mi to povede :D. Musí.

V dnešní době stejně 20 let nic neznamená... ne? :D Dvacetiletý klacky potkáváte na středních školácha a s odezněním puberty nikam nespěchají... :) Ale i tak mi bude chybět to "náct" :DDD. No, jsem ráda, že zatím jsem pořád ještě teenager xĐ.

Ve jménu lebky

Wayward T.♥ (PS: kdybych to smazala jako příliš osobní článek, nedivte se ;) JE osobní :D já jej totiž myslím smrtelně vážně!!! :D lol).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.