Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Leden 2016

10 důvodů proč miluju devadesátky

25. ledna 2016 v 21:58 | T.♥
Jo, článek s ÚPLNĚ stejným nadpisem jsem četla, nicméně byl strašnej. Napiču, příšernej, psal ho nějakej přihřátej idiot který asi prožil devadesátky v alternativním vesmíru... nebo jsem jenom blbá já. Co už.

CO BYLO NA DEVADESÁTÝCH LETECH ULTRABOŽÍ:

1. NIRVANA
2. KURT COBAIN
3. COURTNEY LOVE s uhlazenějšími plastikami
4. RIOT GRRRLS
5. Teenage komedie typu "10 důvodů proč tě nenávidím" *
6. THE SIMPSONS
7. TRAINSPOTTING
8. MIZERNÁ TECHNIKA (žádný FB, smartsračky, ...)
9. Kluci nenosili ty zpičený účesy co maj teď (chocholka na holé hlavě, teplý culíček apod.)
10. v Česku byla k dostání toaletka Indian Summer. Ta vůně mi chybí -.-

Obkecávat to nebudu. Jedenáctá parádní věc na devadesátých - byla jsem malý dítě, netrpěla jsem na PMS a nemusela jsem si vylívat zlost na blogu.cz xD. Mír s vámi, děcka ;P.

T.♥

Sex po rozchodu

19. ledna 2016 v 22:33 | T.♥
Po přečtení tématu toho týdne se mi začalo honit hlavou, co považuji na největší chyby ve svém dosavadním životě. Napadlo mě hodně věcí. Že jsem se jako malá špatně starala o své domácí mazlíčky. Že jsem nikdy neviděla živě Davida Bowieho (a nikdy již neuvidím). Že jsem byla několik let platonicky zamilovaná do starýho chlapa. Že jsem o svoje panenství přišla opilá s člověkem, který mě ráno uvítal slovy: "Vypadni, nebo tě pobliju." Že jsem se překouřila marihuany a skončila v nemocnici (jo, ať huliči kroutí hlavou, ono to JDE...). Jinými slovy, pár nepodložených traumat z dětství až po všemožné výstřelky mojí teď už nejspíš zažehnané puberty. Posléze mi ovšem došlo, že - kromě té špatné pěče o mazlíčky :D - v životě ničeho až tak nelituji. Vždycky si stojím za tím, že chyby, které uděléme, jsme udělat měli, jelikož kdybychom je neudělali takhle zkraje života, udělali bychom je jindy s MNOHEM horšími následky. Takže obvykle nelituji ničeho. Kromě jedné věci. Jak titulek napovídá, že ;).SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.