Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Mládí v hajzlu aneb "Musíš to zažít, pokud chceš poznat, jak moc to bude špatný..."

6. dubna 2016 v 21:52 | T.♥
Nevím, zda si toho čtenáři všimli, ale nedávno jsem oslavila, ehm, "významné životní jubileum" (aneb jsem stará jak papuč důstojníka z druhý světový). Přináší mi to nové, nezvyklé pocity. Že už nejsem nejmladší :D že už nejsem nejmladší generace :D. Že jsem stará :D píšu smajlíky ale mám z toho náběh na depresi takže pohoda :D tolik věcí jsem si myslela že do tohoto věku stihnu... a furt jsem se životem udělala prd... asi se to už nikdy nezmění.... :D :D píšu smajlíky ale jsem zoufalá, lidi, je to děs xD .


Nicméně když už jsem taková stará rašpla plesnivá, vede mě to k tomu, že přemýšlím nad svými "starými já" - vybavuji si svoje chování v určitém věku a dívám se na něj takovýma těma lehce mateřskýma očima - aneb "joo, byla jsem blbá".

Ale abych poznala, že jsem blbá, musela jsem zestárnout xD. Abych si mohla poradit, musela jsem "to zažít" ....

A tak mě v duchu tématu týdne napadlo napsat jen takový rozstřel - pár vět, co bych řekla jako radu každému roku svého "Já" :) :P. Třeba to někoho pobaví.... a třeba se přestanu cítit jak před důchodem xD. Kterej mít nebudu, johó! :DT. věk 0 - 3 roky - Eh, třeba veď si deníček páč jednou budeš mít problém si na toto období vzpomenout? :D joo, asi...
T. věk 4 roky - Ze schodů se takhle neskáče.
T. věk 5 let - Do bazénu se takhle neskáče.
T. věk 6 let- Dobře děláš, že se ti nechce do školy. Ne, že se od nich necháš ukecat! Nechoď tam!! xD
T. věk 7 let - Nevěř spolužačce, že se" nemůžeš vdát za Harryho Pottera, protože není Čech".
T. věk 8 let- Rebelové nejsou dobrý film a nejsou v něm dobré písničky.
T. věk 9 let - Hay Lin je OPRAVDU nejlepší ze všech čarodějek WITCH, ale stačí, že máš panenku, nemusíš si od nich kupovat všechny produkty....
T. věk 10 let - a vážně, WITCH už bylo dost xD
T. věk 11 let - ano, teď je V. nejkrásnější kluk ze třídy, protože už jako jedinej mutuje, ale jednou z něj vyroste mimoň :P a bude jen o pár centimetrů vyšší než ty... máš na víc :P
T. věk 12 let - N.e.p.o.s.l.o.u.c.h.e.j Rihannu a Black Eyed Peas. Ne, T. Vážně. Opravdu.
T. věk 13 let - Jsi dobrá, posloucháš fajn rockovou hudbu xD. Ale kamarádka, která ti chce šahat na zadek, není dobrá kamarádka. (xD xD xD berte s nadsázkou)
T. věk 14 let - Přestaň se dívat na anime.
T. věk 15 let - Přestaň se dívat na anime, žvanit japonsky, říkat si otaku, nosit kočičí uši a poslouchat J-pop!!! Prosím!!! PROSÍÍÍÍÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
T. věk 16 let - S tím klukem jsi to měla dotáhnout do konce. Nikdo okolo toho křoví opravdu nešel.... O rok později to udělá jinej a ty budeš litovat... mohla jsi skončit líp :P. Nebo ještě líp, mělas jít do křoví s tím jeho kamarádem :D.
T. věk 17 let - Ve zkratce - VELKÉ zkratce - nesnaž se být průměrná. Nesnaž se být normální, vždycky budeš divný pako a všichni to poznají xD. Tak proč se přetvařovat a chodit na diskotéky..
T. věk 18 let - On NENÍ tvoje životní láska... byl pro tebe důležitý, ale ne z dlouhodobýho hlediska. Tak nebreč, skončit to muselo...
T. věk 19 let - Nekuř trávu, způsobí ti problémy a donutí tě dospět rychleji xD.
T. věk 20 let - Nezahazuj ten věk, nezahazuj, NEZAHAZUUUUJ !!!! :D :D :D

Takže taková matróna já jsem :DDD . Ale co už, takhle to nezní tak zle. Zatím moje rada pro samu sebe a můj první měsíc 21. roku mýho života: "Nejsi stará tak nemel, bude hůř" ... xD jo, to by šlo. Ale chybí mi teenagerovství.... a dětství.... a ten pocit, že ještě mám kam stárnout a nejsou to jen roky přes.... no, nevadí. Tím neurážím žádné blogerky, které mají víc než já, prosím, neberte to tak :D. Jen je to teď pro mě těžké... možná to znáte :) .

Díky za přečtení :)

Love

Wayward T.♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.