Ve jménu lebky se zkříženými punčochami

Maria Nila Colour Refresh - moje zkušenost s Pink Pop

19. března 2017 v 16:19 | T.♥ |  Jak zrušit...
Čauky :). Po dlouhé době napíšu článek pro někoho konečně o něčem :D (pro někoho možná i zase o ničem, ale to je teď fuk, hledám nejschůdnější úvodní věty xD). Při brouzdání po internetu jsem narazila na barvící masky na vlasy od značky Maria Nila. Zvědavost mi nedala a i přes vyšší cenu jsem si výrobek objednala (konkrétně růžový odstín Pink Pop). Musím však říct, že i přes přibývající recenze z různých koutů světa i Česka jsem dokázala vyhledat jen poměrně omezené množství informací. Proto tento článek píšu, abych to množství informací o něco rozšířila a třeba někomu zodpověděla otázky, na které odpovědi jinde najít nemohl.

Totiž, jak maska reaguje na červené vlasy?

Příjemné počtení.
Nějaké informace pro začátek


Než všechno začalo, měla jsem asi takovéto vlasy:


Fialový vybledlý Manic Panic, chtěla jsem se ho zbavit. Proto jsem se po dlouhééééé době (to zdůrazňuji, obvykle svoje vlasy nijak netýrám) rozhodla obarvit celou plochu svých vlasů na sytě červenou. Poté jsem chtěla použít Colour Refresh pro dotvoření narůžovělého odstínu (a případné sjednocení barvy).

Postup: Vlasy jsem nabarvila permanentní barvou. Po vymytí zbytků barvy jsem místo kondicionéru nanesla na hlavu dávku Maria Nila a nechala působit cca půl hodiny. Po smytí jsem - podle přiloženého návodu k masce - ještě nanesla kondicionér, aby se barva "zafixovala".

Výsledek


Řeknu vám to takhle: Při troše dobré vůle a dostatku slunečního svitu tam nějaký růžový nádech vidět je, přisuzuji ho však spíš pozůstatkům fialového pigmentu ve svých vlasech, nebo odstínu červené permanentní barvy "purpurová červená", která podobé odlesky občas hází. Fotoaparátem (a ještě bídné kvality xD) se to zachycuje poměrně těžko, pokud mi chcete věřit, obvykle ta barva vypadá tmavší a o mnoho rudější než na tomto obrázku, který je ovšem pořád nejvýstižnější z veškerých mých pokusů barvu zvěčnit :D.

Celkové zhodnocení maskyLíbí se mi její obal. Líbí se mi její šetrné složení. A bože, miluju, jak nádherně voní! :D ♥
Líbí se mi i celý ten nápad, velice zajímavý produkt, určitě jsem ráda, že jsem ho vyzkoušela.
Ale doufala jsem ve víc.
Bohužel, skutečně masku doporučuji jen ženám s VELICE světlými vlasy, které tak jako tak NEČEKAJÍ až tak výraznou změnu. Na trhu s polopermanentními barvami prostě existuje mnoho divočejších odstínů, které chytnou lépe i na tmavší vlasy, takže můj předpoklad, že si koupím barvu a masku v jednom, se bohužel zrovna moc nevyplnil.

Koupila bych si masku znovu? Spíš ne, protože pro vlasy, jako jsou moje, to nemá smysl. Věřím však, že nějaká platinová blondýnka by si s maskou mohla užít spoustu legrce :D. Takže světlovlasým (hodně! světlovlasým) směrem bych ji doporučila, pro nás běžně smrtelníky ani moc ne :D. I KDYŽ - naděje umírá poslední, slyšela jsem, že některé jiné odstíny této masky chytají o něco lépe a dokáží vytvořit změnu i na tmavších vlasech! Proto se k masce možná ještě někdy vrátím, i když tedy spíš k jinému odstínu.
Musí se totiž nechat, že maska je na hlavě neuvěřitelně příjemná. Jak jsem již zmínila, nemůžu se nabažit její vůně, která ve vlasech drží docela dlouho, a tak vůbec jsem měla velice příjemný pocit, že se s ní moje vlásky nejspíš mají dobře :). Přestože jsem při mém pokusu o obarvení maskou nešetřila a mám relativně dlouhé vlasy, pořád mi jí v balení docela dost zbylo, takže si teď jednou za čas po umytí trošku nanesu, spokojeně čmuchám a je mi fajn.. :P :D. Že mi vlasy téměř vůbec neobarvila je mi líto, ale co mám dělat, to už nedokázaly produkty pochybnější kvality :D.

To bude asi všechno. Doufám, že vám osvětlilo nějaká nová zákoutí života, vesmíru a vůbec a zase někdy ;).

Díky za přečtení :).

Ve jménu barev

Wayward T. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
SLOVNÍČEK ;D:
Wayward T.♥ - přezdívka autorky blogu
EA = Emilie Autumn, geniání a šílená hudební (nejen hudební) osobnost ;)
Krumpety = The Bloody Crumpets, její skupina
Asylum = angl. blázinec, léčebna
Kdybychom si ještě furt nerozuměli, možná ještě něco připíšu ;P. Často deformuju slova, zvyknete si =D.